glowna oferta zapisy cennik strefa_ucznia kontakt
jezyk_angielski
inne_oferty_edukacyjne
JĘZYK ANGIELSKI

Kursy standardowe
- to najczęściej wybierana forma nauki. Program kursu kompleksowo rozwija wszystkie sprawności językowe - mówienie, słuchanie, rozumienie tekstu, pisanie - z naciskiem na swobodną komunikację i praktyczne aspekty języka przydatne w życiu codziennym. Zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu po 90 po południu lub wieczorem.

Kurs maturalny
- program kursu obejmuje kompleksowe przygotowanie do Nowej Matury z języka obcego. Zajęcia prowadzą lektorzy, którzy przeprowadzają egzamin maturalny i mają duże doświadczenie oraz wysoką skuteczność w przygotowaniu maturzystów.

Kurs indywidualny
to propozycja dla osób zajętych, ambitnych, i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe. Cele kursu, program, poziom i tempo nauki, częstotliwość zajęć i wymiar godzin, dobór materiałów i tematyki zajęć są ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestnika. Celem kursu mogą być konwersacje raz w tygodniu, intensywny kurs rozwijający wszystkie umiejętności językowe, lub też przygotowanie do egzaminu międzynarodowego. Każdy kurs indywidualny jest "szyty na miarę" naszego klienta.

Biorąc udział w programie "Znajomi" możesz uczestniczyć w kursach całkowicie za darmo. Więcej informacji można uzyskać w zakładce Zapisy lub kontaktując się z nami. Centrum Edukacji  "Sigma" -Tarnobrzeg
           tel. 796-83-50-03
691-44-55-96
Adres e-mail: GG:
6834558
szkoła, kursy maturalne, matematyka, lekcje indywidualne, korepetycje, egzamin gimnazjalny, język angielski, szkoła w Tarnobrzegu, sprawdzian szóstoklasisty, kursy, matura, nowa, nauka, języki obce, szkoła Sigma, kursy do matury
Wszelkie prawa zastrzeżone ©  Centrum Edukacji  "Sigma". Wykonanie - www.jarstudio.pl - tworzenie stron www, grafika komputerowa, fotografia