glowna oferta zapisy cennik strefa_ucznia kontakt
jezyk_angielski
inne_oferty_edukacyjne
MATEMATYKA

Centrum Edukacji "Sigma" prowadzi kursy maturalne, gimnazjalne oraz szóstoklasisty z matematyki, które w pełen sposób pokrywają materiał wymagany przez CKE. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli posiadających doskonałe przygotowanie pedagogiczne oraz lubiących swoją pracę.

EGZAMIN MATURALNY:
   Program kursów kładzie nacisk na umiejętność myślenia i rozwiązywania zadań z zakresu matury podstawowej i rozszerzonej. Na zajęciach uczeń zapoznaje się z teoretyczną wiedzą (definicje, wzory) prezentowaną jako narzędzia do rozwiązywania zadań. Prace domowe nie koncentrują się na powtarzaniu omówionych zadań, a raczej na zrozumieniu danego tematu. System powtórek po każdym dziale oraz zestaw typowych zadań maturalnych gwarantuje pomyślny wynik.

EGZAMIN GIMNAZJALNY:
   Okres nauki w gimnazjum to ważny etap w przygotowaniu do matury. To teraz młody człowiek buduje podstawy do dalszego rozwoju swojej wiedzy. Zwieńczeniem tego okresu będzie pierwszy ważny egzamin w życiu – Egzamin Gimnazjalny. Dziś śmiało możemy go nazwać „Małą Maturą”. Wynik tego egzaminu ważyć będzie o przyjęciu do szkoły średniej. Przygotowujemy uczniów do egzaminu gimnazjalnego w części matematyczno-przyrodniczej. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów klas II-III i odbywają się w małych grupach.

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY:
   Uczniom klas VI szkoły podstawowej pomagamy w zrozumieniu i utrwaleniu bieżącego materiału i przygotowujemy do Sprawdzianu Szóstoklasisty. Rozwijamy sprawność liczenia, wyobraźnię przestrzenną, myślenie abstrakcyjne. Zajęcia odbywają się w małych grupach.

INDYWIDUALNE ZAJĘCIA:
   Nasza szkoła zajmuje się udzielaniem korepetycji (zajęć wyrównawczych) i prowadzeniem zajęć indywidualnych poszerzających zakres materiału szkolnego.
  • Korepetycje proponowane są dla uczniów potrzebujących indywidualnego wytłumaczenia materiału z zajęć lekcyjnych. Nasza szkoła zapewnia wysoki poziom prowadzonych zajęć, dogodne godziny oraz dodatkowe materiały z dowolnego działu matematyki.
  • Zajęcia indywidualne proponowane są dla uczniów ambitnych o ponadprzeciętnych zdolnościach matematycznych. Zajęcia proponowane są jako przygotowanie do konkursów, olimpiad, egzaminów do klas z rozszerzoną matematyką oraz dla uczniów pragnących studiować matematykę lub informatykę.

WYKŁADOWCY:

Szkołą zatrudnia wybitnych wykładowców, specjalistów z wybranych dziedzin, każdy jest czynnym zawodowo nauczycielem o dużym doświadczeniu i jeszcze większym zasobie wiedzy. Osoby prowadzące posiadają przygotowanie pedagogiczne. Program nauczania jest aktualizowany co roku z godnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej.
  Biorąc udział w programie "Znajomi" możesz uczestniczyć w kursach całkowicie za darmo. Więcej informacji można uzyskać w zakładce Zapisy lub kontaktując się z nami. Centrum Edukacji  "Sigma" -Tarnobrzeg
           tel. 796-83-50-03
691-44-55-96
Adres e-mail: GG:
6834558
szkoła, kursy maturalne, matematyka, lekcje indywidualne, korepetycje, egzamin gimnazjalny, język angielski, szkoła w Tarnobrzegu, sprawdzian szóstoklasisty, kursy, matura, nowa, nauka, języki obce, szkoła Sigma, kursy do matury
WWszelkie prawa zastrzeżone ©  Centrum Edukacji  "Sigma". Wykonanie - www.jarstudio.pl - tworzenie stron www, grafika komputerowa, fotografia