glowna oferta zapisy cennik strefa_ucznia kontakt
jezyk_angielski
inne_oferty_edukacyjne
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, TECHNIKUM

Pełny kurs przygotowawczy do "nowej matury".

Program kursu dla Maturzystów - liceum i technikum przewiduje nauczanie przedmiotowe (matematyka lub języka angielski). Zajęcia prowadzone są dla uczniów klas drugich i trzecich. Kursy dla uczniów klas drugich są dłuższe niż dla uczniów klas trzecich. Zajęcia z matematyki przeznaczone są dla osób zdających maturę podstawową jak i rozszerzoną. Prowadzone są również kursy intensywne.

LICZEBNOŚĆ GRUP: 6 - 8 osób

PRZYGOTOWANIE DO MATURY obejmuje:

I kurs - podstawowy
- 28 spotkań - 1 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne
- 56 godzin lekcyjnych z jednego przedmiotu
- 2 sprawdziany w trakcie kursu
- Na koniec stycznia i początek kwietnia przeprowadza jest matura próbna w oparciu o wymogi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

II kurs – intensywny
- 56 spotkań - 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne
- 112 godzin lekcyjnych z jednego przedmiotu
- 4 sprawdziany w trakcie kursu

III kurs – indywidualne zajęcia z nauczycielem
- 28 indywidualnych konsultacji - spotkania 1 raz w tygodniu
- 28 godzin zegarowych

IV kurs – zajęcia z nauczycielem w grupie 2 osobowej
- 28 indywidualnych konsultacji - spotkania 1 raz w tygodniu
- 28 godzin zegarowych
- 2 sprawdziany w trakcie kursu

W przypadku łączenia dwóch lub więcej kursów udzielany jest rabat.
  Więcej informacji można otrzymać kontaktując się osobiście, telefonicznie bądź drogą mailową.

DODATKOWO
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, proponujemy zajęcia z MATEMATYKI podczas ferii zimowych. ;

V kurs - matematyka podczas ferii
- Spotkania raz dziennie po 2 godziny lekcyjne.
- Łącznie 20 godzin wykładów i ćwiczeń z matematyki
- Sprawdzian na koniec kursu

Prowadzone są również kursy z innych przedmiotów:
   - j. polski;
   - historia;
   - biologia;
   - chemia;
   - geografia.
  Biorąc udział w programie "Znajomi" możesz uczestniczyć w kursach całkowicie za darmo. Więcej informacji można uzyskać w zakładce Zapisy lub kontaktując się z nami. Centrum Edukacji  "Sigma" -Tarnobrzeg
           tel. 796-83-50-03
691-44-55-96
Adres e-mail: GG: